“Tevhidi Sosyal Düşünce”

Gülen ve HDP

Daha önce yazmıştım.
Londra'da öldürülen KGB ajanı LİTVİNENKO Soros'un ve Soros'un Rusya'daki adamı Berezovski'nin en güvendiği isimdi.
Devletin içindeki röntgendi!
Operasyonel anlamda ekibiyle birlikte OLİGARKLARIN hizmetindeydi.
Devletin içinde kendisi gibi düşünen ve ona yardımcı olan çok kişi vardı. Soros'un veRothschildler'in Rusya'daki temsilcisi Berezovski idi. Soros'un Rusya'ya girmesi ve ilerlemesini biliyorsunuz.
Ama Soros ve ekibinin en çok neyi önemsediği ise çok konuşulmadı. En değerli madenleri bile üstüne alacağı zaman inceden inceye düşünen SOROS, İNTERNET, İLETİŞİM AĞI ve GENÇLER söz konusu olunca elini hemen cebine atıyordu!
Çünkü bu adamlar sınırların kalktığı bir dünya istiyordu. Savaşların olmadığı, zenginliğin ve zenginlerin hüküm sürdüğü, tüketim kalıplarının tavan yaptığı bir dünya hayal ediyordu.
Herkesi borçlandırıp, herkesi modern köle yapma operasyonu! Bu amaçla MÜSLÜMAN COĞRAFYASININ da PARA ile, FAİZ ile, kredi kartı ile, kredi ile, borç ile, geri ödeme ile, ödeyememe ile, batma ile, çıkma ile, provizyon ile, ihale ile, ananas ile, banka ile ve BARONLAR ile tanışması gerekiyordu!
Bu nedenle Rusya ile Türkiye'nin ele geçirilmesi gerekiyordu. Soros, Rusya'ya giderken daha öncesinde Malum Yapı okullarıyla gitmişti! Putin ise sert defansla bunların önüne geçmişti.
Aslında ortada ciddi bir ortaklık vardı. Soros ve arkasındaki güç, bizim Malum Yapı'yla beraberdi.
Kötü olduğu için söylemiyorum. Model bu! Bilelim istiyorum.
Bu model hedef olan ülkelerde belli siyasi oluşumlarla da yanyana ve içiçeydi!
Bundan daha doğal bir şey de yok! Aynı hedefi gözetenler birleşirdi!
Bu ortaklığın bir benzeri Türkiye'de de vardı.
Ama nedense bunlar kabul edilmezdi.
Kimse sormaz ama biri çıkıp "Bu nedir?" diyecek olsa hemen üzerine çullanılırdı!
Susturulurdu!
Şimdi içeri girelim biraz...
Küresel sermaye KÜRT MESELESİNİ istediği gibi çözmek istiyordu. Bu AKIL dünya üzerinde kontrol ettikleri devletçikler hayal ediyordu. Para ve malın sınır tanımadan dolaştığı bir sistem. Herkesin kredi kartıyla yönetildiği bir dünya! Bizdeki VATANDAŞLIK NUMARASININ bir benzerinin verildiği ve belli merkezlerden takip edilen milyarlarca insan... Bu amaçla Ortadoğu ve Türkiye'nin kontrolü, dolayısıyla ABD ve RUSYA'nın itilmesi amaçlanıyordu.
Kürt meselesi de, PKK da, Barzani de, Öcalan da ilgi alanlarındaydı.
Çözüme seçtikleri ekip üzerinden gideceklerdi. HDP ve Selahattin Demirtaş bunlardan biriydi. Belki Selahattin Demirtaş bile bilmiyor olabilir. Ama bu SİSTEM HDP'yi de içine aldı.
İstedikleri kulvara soktu. Peki, bu KÜRT PARTİSİYLE(!) dünyanın çeşitli yerlerinde desteklenen Malum Yapı'nın arkadaşlığı, kardeşliği, dostluğu ve ortaklığı var mıydı?
Kime sorsanız "Asla ve katiyyen yok!" der!
Der demesine ama bu gerçeği yansıtmaz. Öyle anlar, öyle ilişki noktaları, öyle gizemli alanlar vardır ki farkında olmadan sizi bitirir!
Mesela Amerika'daki HOUSTON ÜNİVERSİTESİ'nde bir oluşum var.
Bu yapı, çok tanınmış isimleri belli üniversitelerde, belli merkezlerde topluyor ve büyük konferanslar düzenliyor.
Buradaki akademik çalışmalara baktığınız zaman ilginçtir Kürt meselesi, PKK terörü, 17-25 Aralık, Kürtler'in sosyal alışkanlıkları, bölgenin ekonomik yapısı, artıları-eksileri gibi pek çok şey masaya yatırılıyor.
Dinlerarası diyalog zaten var!
İşte bu konferansları düzenleyen örgütün ismi GULEN CONFERENCES... Bu kapsamda ismini sayamadığım kadar çok isim buralarda görev yaptı.
Tabii biz duymadık. Hep söylüyorum ya bizde DIŞ BAĞLANTILI ÇOK AMA ÇOK ADAMvardır. "Geleceği burada gördükleri için böyle davranıyorlar" diye düşünüyorum. "Çözümü burada buluyorlar" diye aklımdan geçiriyorum.
Amacım kimseyi eleştirmek de değil.
İşte Houston'da başlayan bu oluşum gelir gelir bizim ülkemizde HDP'yi bulurdu!
Kilometre, coğrafya, ortak çıkar gibi bütün enstrümanlar devredışı kalırdı. Bir AKIL istediği an hedef kimse, neyse kilitlenir ve yapışırdı!
Demirtaş ve partisi de bunların başında geliyordu.
Şimdi sizlerle paylaştığım LOGOLARA bir bakın!Eğer içinizden birileri çıkıp "Ne var yani tesadüf olamaz mı?" diyorsa benim sözüm yok!
Ama dünyaya benim gibi bakanlar ise kesinlikle "Tabii böyle olması kadar normal bir şey yok ki!" yorumu yapar!
Şimdi bir AKIL Houston ile HDP'yi ve Malum Yapı'yı yanyana getirir de DEVLET yerinde durur mu? 
DURMAZ! 
Durmadığını bir örnekle açıklayayım.
Bu HAT, Türk F-16'ları KANDİL'e bomba yağdırırken örgütlenip 6-7 Ekim olayları gibi ülke genelinde KALKIŞMA başlatacaktı. Kobani olayları sırasındakinin çok daha büyüğünü...
Devlet bunun haberini alır almaz harekete geçti.
Anında ülke genelinde birkaç saatliğine İNTERNETİ yavaşlattı. Yani Soros'un bayıldığı yatırım alanını...
İnternet üzerinden haberleşip pek çok şehri karıştıracak olanlar hesaplarda yanlışlık yaptı. 6-7 Ekim'i büyük şehirlere yaymak için harekete geçmeyi düşünenler İNTERNETTEvuruldu! Birkaç saat içinde ülke genelinde 1300 PKK'lı gözaltına alındı. ELEBAŞLARI TOPLANINCA bölge ve HDP şoke oldu! Galiba bu etki Houston'a kadar gitti! Kandil'e bomba yağıyor, PKK'lılar bir bir toplanıyordu! KAOS için sokağa çıkmayı bekleyenler evlerinden toplanıyordu!
Devlet kimin ÖZERKLİK için sokağa çıkacağını, kimin uzaktan gelen emirle taş-molotof atacağını, kimin bombalarla, TIR'larla yola çıkacağını biliyordu.
Bildiği için de tek tek toplanıyorlar "kalkışamadan" çökertiliyorlardı! HDP nere Houston nere değil mi?
Ama dünya bu!
Şimdi tekrar bakın LOGO'lara! LOGO'lar için "Sadece benzerlik!" diyenlere bir haberim daha var! Bana kızmayın, ben güvendiğim kaynaklardan duyduklarımı paylaşırım... Çok önemli bir dostum "SEVİNÇLİ HABERLER GELECEK! ŞAŞIRACAKSINIZ!" diyor. İpucu vermedi ama ben anladım.
Söyleme şansım yok. İnşallah bir terslik olmaz da mutlu olmak için çok 
beklemeyiz! Haydi hayırlısı...

Not: İçeride birbirine uzak gibi duran çok kardeş var! Sırası gelince bunlara da değiniriz! Özellikle DÜŞMAN gibi davranıp kankardeş olanlar!

Yazarın Son Makaleleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Twitter Facebook Google+ E-mail

Kategoriler

Son Yazılar