“Tevhidi Sosyal Düşünce”

AZİZ TÜRK MİLLETİNE

AZİZ TÜRK MİLLETİNE

Peygamber Ocağı olan Türk silahlı kuvvetlerimiz üzerinden Müslüman Türk milletine, devletimize ve vatanımızın birliğine yönelik, bir grup, Silahlı kuvvetlerimiz içinde yuvalanmış Haşhaşi meşrepli kesimlerin “Darbe Kalkışmasını” şiddetle lanetliyoruz.

Açıktan 1807’den bu yana devletimiz içinde azınlıklar şeklinde kendilerini gizleyerek yuvalanmış bâtınilerin, haşhaşilerin, haçlıların, modernist pagan küresel yapıların ve onların günümüzdeki uzantıları olan mevcut hainlerin son çırpınışları şükürler olsun ki başarısız olmuştur.

Milletimizin, ordumuzun ve devletimizin bu kesimlere karşı vermiş olduğu onurlu mücadelede, Yeni Türkiye sürecinin dünya sistemine yön verici işaretlerini de beraberinde taşıdığı açıkça görülmektedir.

Darbe kalkışmasına karşı onurlu bir şekilde verilen bu mücadelede tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz.

İslam’ın son bin yıldır devletiyle, gazisiyle, şehidiyle hizmetkârı olmuş olduğu bu yüce millet, Tevhit düşüncesini Cihana yayma ilahi görevini

  • Mili ordusuyla,
  • Milli devlet yapısıyla,
  • Milli ve manevi ilmi düşünce yapısıyla,
  • Milli siyaset anlayışı ile tevhidi düşünerek bilgi üreten aydın yapısıyla, Yeni ufuklara yönelmesi yolculuğunun hayırlı, bereketli ve mübarek olmasını canı gönülden diler, tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz.

İLMAR YÖNETİM KURULU

 

 

Yazarın Son Makaleleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

Twitter Facebook Google+ E-mail

Kategoriler

Son Yazılar